2013 En Güzel Kot Tulum Modelleri

Değerli takipçilerimizden tulum modelleri adına farklı model istekleri gelmişti. Biz de onları kırmayarak sizlere fikir olması açısından kot tulum modellerini yayınladık. Kot kumaşlar bilindiği üzere çok kullanılan kumaş türüdür. Pantolonu, pardesüsü, kaprisi, eteği, gömleği derken her alt ve üst kıyafet tarzında kullanılmaktadır. Tabi tulum modellerinde de kot kumaş türü de elbette kullanılmış. Biz de 2013 en güzel kot tulum modellerini sizler için seçtik. İçinde kısa şortlu olan tulum modelleri de vardır. Özellikle 15-16-17 yaşa aralığında olan genç kızlarımız bu tarz kıyafetlere bayılıyor.

2013 en güzel kot tulum modellerini nasıl kombine etmeliyim diye düşünüyorsanız üst kısma güzel bir tişört ya da body olabilir. Bunun için kore tişört modellerimizi içeren yazımıza bakabilirsiniz. Ayakkabı olarak da babet ya da en güzel 2013 dolgu topuk spor ayakkabı modelleri olabilir. Bu modellerde alışveriş kısmındaki yazımızda vardır. O halde biz yazımızı uzatmadan ve sizi sıkmadan 2013 en güzel kot tulum modellerine geçelim:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>