2013 Kayra Giyim Tunik Modelleri

Kayra giyim günümüz tesettür giyim kuşamına uygun modeller sunarak tesettürlü bayanlarımızın da bu konuda ihtiyaçlarını karşılayan tekstil firmasıdır. Çok öze ürünler sulnmanın yanı sıra tv dizilerinde ki sponsorluğu ile gündeme geldi. İlkbahar ve yaz kıyafetlerinde tesettürlü bayanlarımızın çok severek kullandığı modellerin üretimini sunmaktadır. Bu kıyafetlerden olan Kayra tunik modelleri de hepsi şık olduğu kadar klasik tuniklerden ziyade daha farklı modellerinde yer aldığını gördük.

2013 Kayra giyim tunik modelleri içerisinde uzun tuniklerin yanı sıra kısa olan tunik modelleri de yer alıyor. Renkleri ise tam da yaz ayına uygun renklerdir. İnce kumaştan yapılmış olması da yaz aylarında sizi sıkmayacaktır. Altına eteklerle kombine ederek özel günlerde dahi tercih edebilirsiniz. Fiyatlarına gelirsek genellikle 100 TL üzeri Kayra giyim tuniklerdir. Belki çoğumuz için pahalı olsa da kalitesi ve marka olmasından dolayı kaynaklandığını unutmamak gerekir.

2013 Kayra giyim tunik modellerini görmek isteyen bayanlarımız için bazı modellerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>